به ریاست معاون اول رییس جمهور؛جلسه طرح احیاء و توسعه اراضی کشاورزی خوزستان و ایلام تشکیل شد

جلسه طرح احیاء و توسعه اراضی کشاورزی پایاب سدهای استانهای خوزستان و ایلام عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

 به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسحاق جهانگیری اجرای این طرح را خدمتی به مردم این دو استان دانست و بر لزوم پیگیری جدی دستگاههای مربوطه برای اجرای آن تاکید کرد.

 در این جلسه در خصوص اعتبارات مالی و منابع آبی مورد نیاز بحث و تبادل نظر شد و ضمن ارائه گزارشی از مطالعات و برنامه ریزی های صورت گرفته، برنامه زمانبندی اجرای طرح ها مورد بررسی قرار گرفت.

 در این نشست که وزرای جهاد کشاورزی و نیرو و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور نیز حضور داشتند، موضوع اراضی دشت سیستان نیز مورد بررسی قرار گرفت.

 جهانگیری با اشاره به سفر دکتر روحانی به استان سیستان و بلوچستان، سفر رییس جمهور را سفری پر خیر و برکت برای این استان خواند و افزود: با اجرای وعده رییس جمهور در خصوص اراضی دشت سیستان، تاثیری ماندگار برای این منطقه بر جای خواهد ماند.

 وزرای نیرو و جهاد کشاورزی نیز گزارشی از وضعیت دشت سیستان ارائه کردند و مقرر شد جلساتی برای تعیین برنامه زمان بندی اجرای طرح برگزار شود و پس از تامین اعتبار لازم، این طرح وارد فاز اجرایی گردد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 17ماه و 11روز