دفتر نخبگان استان ایلام راه اندازی شد

دفتر نخبگان استان ايلام با حضور معاون علمي و فناوري رييس جمهور و رييس بنياد نخبگان كشور و مسوولان استاني روز پنجشنبه در آييني به صورت رسمي راه اندازي شد.
به گزارش ايرنا، رييس دفتر نخبگان استان ايلام در اين آيين گفت: با راه اندازي دفتر استاني نخبگان، ظرفيت جذب و بهره برداري از نخبگان به طور متوازن در اين استان فراهم مي شود. 
دكتر 'ژانت سليمان نژاد' هدف از تشكيل دفتر نخبگان استان را شناسايي، جذب و حمايت از استعدادهاي درخشان و نخبه استان عنوان كرد و گفت: تمام تلاش خود را بكار خواهيم گرفت تا همه نخبگان استان از حمايت هاي معنوي و مادي اين دفتر بهره مند شوند. 
وي افزود: نخبگان به سه دسته تقسيم مي شوند، نخبگاني كه وارد دانشگاه شده از دوره كارشناسي تا دكترا كه استادياران جوان نام مي گيرند، نخبگاني كه خلاقيت آنها شكوفا شده و در سطح ملي و بين المللي صاحب مقام و ايده و نوآوري هستند و نخبگاني كه قبل از دانشگاه و از ابتدايي تا اواخر دبيرستان مشغول تحصيل مي باشند. 
رييس دفتر نخبگان استان ايلام اظهار داشت: همه صنفها و حرفه ها ازجمله هنر، كشاورزي، صنعت و ورزشي مي توانند شرايط نخبگي داشته و مورد حمايت اين دفتر باشند. 
وي درخصوص نحوه شناسايي نخبگان استان گفت: نخبگان استان با مراجعه حضوري به دفتر، سايت دفتر نخبگان و دفاتر استعدادهاي درخشان، ازطريق دانشگاهها، آموزش و پرورش و دستگاه هاي اجرايي مي توانند عضو اين دفتر شوند. ش
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 10ماه و -11روز