در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایلام ۶ بسته سرمایه‌گذاری معرفی می‌کند

 اداره کل ميراث فرهنگي استان ايلام در نمايشگاه و همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و صنعت گردشگري شش بسته سرمايه‌گذاري معرفي مي‌کند. 
به گزارش موج، معاون گردشگري، سرمايه‌گذاري و طرح‌هاي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام گفت: شش بسته سرمايه‌گذاري براي معرفي در اين همايش به معاونت سرمايه‌گذاري سازمان ميراث فرهنگي کشور ارائه کرده‌ايم.
علي قاسم‌پور افزود: علاوه بر اين ديگر فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري استان در قالب اقلام تبليغاتي همچون بروشور، کتابچه، کاتالوگ، لوح فشرده، پوستر و ... به سرمايه‌گذاران معرفي مي‌شود.
وي برگزاري و شرکت در اين همايش‌ها را تاثير گذار دانست و گفت: در همايش‌هاي گذشته با سرمايه‌گذاران نشست داشتيم که بسياري از آنها علاقه‌مند به سرمايه‌گذاري در استان بودند.
اين مقام مسئول در اداره کل ميراث فرهنگي استان ايلام با بيان اين که آماده واگذاري مناطقه نمونه گردشگري استان به سرمايه‌گذاران هستيم، گفت: اين مناطق در بهترين مسيرهاي گردشگري واقع شده‌اند و شرايط مناسبي براي سرمايه‌گذاري دارند.
لازم به ذکر است نمايشگاه و همايش بين‌المللي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در مناطق آزاد و ويژه اقتصادي و صنعت گردشگري، 10 تا 12 آذر ماه سال جاري در منطقه آزاد کيش برگزار مي‌شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 20ماه و -16روز