معاون استاندار: مسائل و مشکلات حوزه آب ایلام بررسی می شود

معاون برنامه ریزی استانداری ایلام گفت: طرح های نیمه تمام در حوزه آب باید تعیین تکلیف شوند.
دکتر حشمت الله عسگری با بیان اینکه تکمیل این طرح ها در تأمین آب کشاورزی، صنعت و آب آشامیدنی نقش مهمی دارد و باید هرچه سریع تر به سرانجام برسند، افزود: تأمین آب نقش بسزایی در افزایش شاخص های توسعه داشته و به عنوان زیربنای تولید از اهمیت فراوانی برخوردار است. 
وی با اشاره به اینکه وضعیت منابع آب و مصارف آن در استان باید مشخص شود تا با برنامه ریزی دقیق بتوان از منابع موجود بهترین بهره برداری در راستای توسعه تولید انجام گیرد، یادآور شد: با توجه به منابع محدود آب باید طرح هایی اجرا شود که بیشترین بهره برداری را از وضعیت موجود ببریم.
دکتر حشمت الله عسگری همکاری و هم افزایی میان آب منطقه ای، جهاد کشاورزی،... را در تحقق اهداف مورد نظر حائز اهمیت دانست، تصریح کرد: آب منطقه ای بایستی با تهیه نقشه ای، وضعیت منابع آب های زیر زمینی استان را بررسی کنند.
وی خاطر نشان ساخت: مسؤلان جهاد کشاورزی با اجرای طرح هایی نظیر آبیاری تحت فشار، بارانی و قطره ای در کشاورزی استان زمینه استفاده بهینه از منابع آبی را فراهم کنند.
نظرات ارسال نظر
  • احساندر تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۲

    در چند روز اخیر معاون محترم برنامه ریزی حضور پر رنگ تری در رسانه ها پیدا کرده است که در شرایط موجود معنای خاصی دارد.گذشته از این مطلب در تمام این خبرها هیچگونه سخنی که حکایت از عملی داشته باشد ندارد. همش حرف از بررسی و اقداماتی در آینده دور است. راستی در این چهار سال چه گلی به سر استان زدی، تهیه سند اشتغال استان توسط ایشان به یک شرکت ساختمانی اعطا شد. و الان هم سخن از تکمیل طرح های نیمه تمام می زنند جای تعجب بسیار دارد. اقتصاد استان در زمان شما یک قدم به پیش نگذاشته در بیکاری رتبه اول را کسب کردیم، یکی از گرانترین استانهای کشور هستیم و .... حالا هی بگوئید اقدام خواهد شد

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۲

    خرف خق حواب ندارد

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 17سال و 20ماه و -10روز