مروارید خبر کناره‌گیری خود از نامزدی استانداری ایلام را تکذیب کرد/فضای همدلانه موجود می‌تواند زمینه توسعه استان را فراهم کند

«محمدرضا مروارید» با تکذیب خبر کناره‌گیری خود از نامزدی استانداری ایلام گفت: فضای ایجاد شده در استان بسیار همدلانه است که این فضای همدلانه موجود می‌تواند زمینه توسعه استان باشد. «محمد رضا مروارید» در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: خوشبختانه فضای بسیار خوب و همدلانه‌ای در میان فعالان سیاسی و اجتماعی ایجاد شده که می‌تواند زمینه مناسبی برای تلاش در جهت توسعه استان باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه بنده حسن‌نظر ستاد آقای دکتر روحانی در استان به ویژه دوست گرانقدر جناب آقای دکتر ساغری و بقیه دوستان فارغ از گرایش‌های سیاسی را مشاهده نمودم به این نتیجه رسیدم که در صورت خواست دولت در استان فعالیت کنم.

وی با تکذیب خبر کناره‌گیری خود از نامزدی استانداری ایلام گفت: البته شاید در روزهای نخست ملاحظاتی وجود داشت ولی زمانی که لطف و محبت دوستان را مشاهده کردم به این نتیجه رسیدم که با این فضا می توانیم با توجه به این روحیه همدلی زمینه توسعه استان را فراهم کنیم.

مروارید ضمن قدردانی از حمایت جریان‌های عمده سیاسی استان ادامه داد:امیدوارم در صورت حضور در استانداری ایلام پاسخگوی حسن اعتماد هم‌استانی‌های خود باشم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 14روز