عضو خانه‌ی مطبوعات ایلام تاکید کرد:مطبوعات؛ بازوانی توانمند برای شناسایی ضعف‌ها

عضو خانه مطبوعات ایلام گفت:مطبوعات بازوان توانمند و وسیله‌ای برای شناساندن ضعف‌های استان است.

«عبدالحمید کرمی» در حاشیه‌ی نشست اعضای خانه‌ی مطبوعات استان با نماینده‌ی شهرستان‌های دهلران، دره‌شهر،آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، اظهار کرد: مطبوعات بازوان توانمند برای شناساندن نقاط ضعف استان هستند که نمایندگان می‌توانند به بهترین وجه در شناسایی مشکلات و ارائه راهکارها از آنها مدد بگیرند.

وی ادامه داد: نمایندگان ازقلم به دستان استان در جهت رفع مشکلات استان استفاده کنند.

مدیر مسوول هفته‌نامه «پیک‌ایلام»  با انتقاد از عدم رعایت عدالت در اختصاص یارانه کاغذ به مطبوعات استان خاطرنشان کرد: به استان ایلام نسبت به دیگر استان‌ها یارانه کاغذ کمتری داده شده است.

کرمی با تاکید بر اینکه بهره‌برداری از منابع عظیم گاز و نفت استان می‌تواند زمینه توسعه استان را فراهم کند خاطرنشان کرد: نمایندگان در مجلس شورای اسلامی بیشتر  این مطالبه مردم را پیگیری کنند تا محرومیت زودتر از چهره‌ی استان رخت بربندد.

عضوخانه مطبوعات استان ایجاد ساختمان برای خانه مطوعات را ضروری دانست و اضافه کرد: تحقق این مهم نیازمند کمک نمایندگان و مسئولان استانی است.

نظرات ارسال نظر
  • احساندر تاریخ ۲۷ شهريور ۱۳۹۲

    با سلام به جناب کرمی: الحق و الانصاف آقای کرمی هم خودش آدم سالمیه هم پیک ایلام در بین هفته نامه های ایلامی سرش به تنش می ارزه برای ایشان از خدای بزرگ آرزوی طول عمر و موفقیت دارم.

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 14روز