گزینه اصلی استانداری ایلام کنار کشید!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از ایلام فردا، محمد رضا مروارید یکی از گزینه های مطرح برای استانداری ایلام انصراف خود را برای استاندار شدن ظاهرا اعلام کرده است.
وی علت انصراف خود را مشکلات شخصی عنوان کرده است؛اما به نظر می رسد عدم حمایت لازم اصلاح طلبان مطرح استان از وی و نیز انتظارات فراوان آنان از مروارید باعث شده تا انصراف خود را اعلام کند.
با کنار رفتن مروارید،کلاف سردرگم انتخاب استاندار جدید ایلام پیچیده تر شده است؛یکی از علت های اصلی این پیچیدگی نداشتن مواضع یکسان نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی است؛نمایندگانی که هر کدام نظرات خود را مطرح می کنند و نقطه اشتراکی با هم ندارند.
به عنوان نمونه در حالی که علیمحمدی در گفت و گوی اختصاصی با ایلام فردا از نهایی شدن دو گزینه ارجمندی و مروارید خبر می دهد،احمد شوهانی در گفت و گویی دیگر تمام این گزینه ها را تکذیب می کند.
با این حال رایزنی های گسترده برای استانداری ایلام هنوز گرم است؛در تازه ترین رایزنی های صورت گرفته نام صفری فرماندار سابق دهلران نیز به چشم می خورد.
گفته می شود که یکی از حامیان دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در مطرح کردن نام صفری نقش داشته است.
از دیگر خبرهای مربوط به اردوگاه اصلاح طلبان استان،اختلاف شدید ساغری رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در ایلام با شورای 11 نفره این ستاد می باشد به طوری که این شورا دست از حمایت ساغری برای کسب استانداری ایلام برداشته و حتی برخی از آنان خود را گزینه مطلوب برای استانداری ایلام می دانند.
برخی از کارشناسان سیاسی استان، با توجه به روند کنونی رایزنی ها و نیز نبود مواضع یکسان در استان ،احتمال معرفی گزینه غیر بومی را محتمل می دانند.
نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۲۷ شهريور ۱۳۹۲

  من تعجب می کنم ، شما به چه دلایلی اعلام می کنید ، ایشان گزینه اصلی می باشد؟

  پاسخ به این نظر
 • احساندر تاریخ ۲۷ شهريور ۱۳۹۲

  نمیدونم ایلام فردا با از این شاخه به اون شاخه پریدن دنبال چیه از یک طرف دم از اصول گرائی میزنه از اون ور عکس دختر مردم را با ساپورت منتشر می کنه حالا هم که مثل کیهان خودشو از همه جا و همه کس مطلع نشان میده خوشبختانه دروغ بودن این خبر هم مشخص شد. به یاد حرف امام حسین افتادم که ..... حداقل آزاده باشید

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۷ شهريور ۱۳۹۲

  در جواب دوست شماره یک که تعجب کردن که به چه دلیلی مروارید را گزینه اصلی معرفی کردن باید بگم که مگر شما خبر دیگری دارید که تعجب کردید، کاش ما را هم در جریان اطلاعاتی که دارید قرار بدین تا اونجا که شنیده شده همین آقا گزینه اصلی و نهائیه

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 14روز