ایلام، میزبان مسابقات وزنه برداری قهرمانی ایران

مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام از برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور از هفته آینده در ایلام خبر داد.
فرزاد فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: این مسابقات از صبح روز شنبه 12 اسفند با حضور حسین رضازاده و کورش باقری و همچنین 350 ورزشکار و همراه در قالب 28 تیم از سراسر کشور در شهر ایلام آغاز خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد نشاط و شادابی در جامعه و گسترش این رشته ورزشی و معرفی توانمندیهای ورزشی استان به سراسر کشور اعلام کرد و گفت: این مسابقات فرصت مناسبی برای نشان دادن قابلیتهای ورزشکاران رشته وزنه برداری و کسب مقامهای ارزشمند قهرمانی و عضویت آنان در تیم ملی است.
وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان در سالجاری با وجود محدودیتهای فراوان مالی، با تکیه بر برنامه ریزی مناسب و استفاده از ظرفیتهای فرابخشی استان در طول سال جاری علاوه بر میزبانی مسابقات مختلف قهرمانی کشور شاهد برگزاری اردوهای ملی نیز بوده که در کنار توسعه ورزش همگانی سال بسیار موفقی را پشت سرگذاشته است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان، ورزش وزنه برداری ایلام را یکی از رشته های پرطرفدار و دارای جایگاه قهرمانی در سطح کشور و آسیا توصیف کرد و افزود: استان ایلام قهرمانان ارزنده ای همچون فردین فتاحی، همایون بسطامی، رئیسعلی حاتمی، بلوایه، ملکی در کنار مربیان ارزنده ای همچون رازی، شمس الهی، مرادی، هاشمی، غیاثی و چنانی را به کشور معرفی نموده است.
فتاحی با بیان اینکه تیم وزنه برداری استان یک ماه اردوی آمادگی را در شهر ایلام برگزار کرده، ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین مسابقاتی در استان اعتلای ورزش استان را به دنبال داشته باشد.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 12ماه و -1روز