احمدی نژاد فردا در ایلام

برای افتتاح طرح های مهر ماندگار احمدی نژاد به ایلام می آید.
امیر حسین بهرامی، مدیر کل روابط عمومی استانداری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه ایلام اظهار کرد: روز سه شنبه آقای دکتر احمدی نژاد برای افتتاح طرحهای مهرماندگار به ایلام می آید.
وی افزود: 26 طرح مهر ماندگار در ایلام وجود دارد که تا کنون 14 طرح از آنها آماده  بهره برداری شده اند و مابقی نیز تا پایان دولت دهم مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
مدیر کل روابط عمومی استانداری ایلام با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به ایلام یک روزه خواهد بود گفت: در جریان این سفر تعدادی از این طرحهای 14 گانه آماده بهره برداری توسط شخص رئیس جمهور افتتاح خواهند شد.
گفتنی است پتروشیمی ایلام، ورزشگاه 15 هزار نفری شهدای قلاویزان از مهمترین این طرحهها می باشند.
نظرات ارسال نظر
 • حشمت الله سیاهیدر تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

  امیدواریم در این سفر استاندار محترم ایلام مهم ترین مطالبه مردم ولایتمدار بدره را از رییس جمهور پیگیری نمایند و با اخذ مصوبه شهرستان زاگرس در بدره نگین زاگرس ایران در آستانه انتخابات نوید بخش امید وایجاد انگیزه مضاعف در بیش از 100هزار بدره ای دلسوخته وچشم انتظار را در سراسر کشور اسلامیمان فراهم نمایند.

  پاسخ به این نظر
 • ناشناسدر تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

  خدا به خیر کنه... فکر نکنم بتونه این همه طرح رو یک روزه افتتاح کنه .

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۷ تير ۱۳۹۲

  به پاس قدر دانی از شما نماینده محترم انجام وتلاش در جهت ارتقاع و استقرار شهرستان بدره (نگین زاگرس)و سطح اعتماد عموم این شهرستان ودیار را به جنابعالی مدیون هستیم -- موفق وسر بلند باشید - نجف مرادی

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 17سال و 17ماه و 11روز