شرکت سیمان ایلام جایزه بین‌المللی "تعهدکیفیت" پاریس گرفت

شرکت سیمان ایلام  موفق به دریافت "جایزه تعهد کیفیت" پاریس شد و این جایزه  در طول کنوانسیون کیفیت بین‌المللی که در تاریخ 27 و 28 اکتبر 2013 در پاریس برگزار می‌شود، دریافت خواهد کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، به نقل از پايگاه خبري بنياد مستضعفان مدیریت ابداعات تجاری B.I.D سازمانی خصوصی است که در خصوص کیفیت و اهدای جایزه بین المللی B.I.D فعالیت می می‌کند.

بر اساس این گزارش کنگره جهانی Business Initiative Directions طی ده ماه گذشته با برگزاری جلساتی در پاریس، لندن، مادرید، ژنو، فرانکفورت و نیویورک، شرکت‌های 117 کشور دنیا را گرد هم آورد و در طول این زمان از شرکت کنندگان عالی رتبه درخواست شد تا رای خود را برای "تعهد کیفیت جهانی"WQC که در تاریخ 27و28 اکتبر 2013 در پاریس برگزار شداعلام کنند.

براساس قوانین و مقررات تعهد کیفیت و اصل "مدل مدیریت کیفیت"، شرکت سیمان ایلام به عنوان برنده جایزه ستاره بین الملل WQC تعهد کیفیت جهانی" انتخاب شد تا این جایزه بين الملي را در كشور فرانسه دريافت كند.

اين گزارش مي‌افزايد : شرکت‌های منتخب متوسط، بزرگ و سایر شرکت‌های انتخاب شده شرکت‌هایی هستند که در بخش های خاص نقشی پیشرو در اقتصاد داشته، سهم آنها در بازار افزایش یافته و دارای ثبات هستند.

 این جایزه در طول کنوانسیون کیفیت بین‌المللی که در تاریخ 27 و 28 اکتبر 2013 در پاریس برگزار می‌شود، اهدا خواهد شد. 
نظرات ارسال نظر
  • مرالیدر تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۲

    ضمن تبریک به خاطر دریافت این جایزه مهم از شرکتی که اینگونه همه افتخارات جهانی را هرساله پارو میکند انتظار میرود که حداقل در شهرستان محل احداث شرکت، خدماتی ارائه نماید و نقش بومی خود را نیز در حد نصف نام و نشان جهانیش به نمایش بگذارد. اولا کشاورزان منطقه خواستار جبران خسارت وارده به باغات پایین دست کارخانه سیمان هستند. دوما جوانان شهرستان سیروان از درآمد سرشار کارخانه و شهرت جهانی آن انتظار دارند حداقل یک مجموعه ورزشی در بخش کارزان احداث نماید و به حمایت مالی از یک تیم ورزشی در منطقه بپردازد. در غیر اینصورت درآمد و شهرتی که نفعی به حال منطقه ندارد به چه درد سیروان- کارزان و ایلام میخورد؟ اگر قادر به انجام خدماتی از این قبیل نیستید بهتر است اسم شرکت را که شرکت سیمان ایلام است عوض نموده و برای عنوان شرکت اسم مناطق و شهرهایی را بنویسید که درآمد و عایدات شرکت آنجا هزینه میشود!!!!

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 16سال و 18ماه و -14روز