امام جمعه ایلام: دولت های نهم و دهم خدمات زیادی در کشور ارائه کرده است

امام جمعه ایلام گفت: دولت های نهم و دهم خدمات زیادی در کشور ارائه کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد نقی لطفی در خطبه های نماز جمعه گفت: با توجه به اين كه دشمنان براي مقابله با ارزش هاي اسلامي و اعتقادهاي ژرف و ريشه دار مردم به اين نظام از هيچ تلاشي فروگذار نكرده اند اما خوشبختانه تاكنون نتوانسته اند نقشه هاي شوم و پليد خود را بر اين نظام حاكم كنند.

وي افزود: رمضان ماه نيايش، بخشش و راز و نياز با پروردگار است و همه بايد از اين فرصت كوتاه براي خودسازي و دوري از محرمات و زشتي ها بهره كافي برند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام تاكيد كرد: ماه مبارك رمضان بهترين فرصت براي تبليغ دين، معارف الهي و هدايت گروه هاي مختلف مردم است.

وی به خدمات دولت‌هاي نهم و دهم در عرصه‌هاي مختلف تصريح كرد: اين دو دولت با احياء گفتمان امام‌خميني(ره) از زماني كه مسووليت دولت را عهده‌دار شده‌اند خدمات مهمي را انجام دادند و هر گونه سياه‌نمايي در عملكرد دولت و برجسته كردن نقاط ضعف كمال بي‌انصافي است.

وی بیان داشت: اگر چه این دولت نقاط ضعف و کاستی‌هایی در برخی موارد داشته است اما اقدامات ارزنده‌ای مانند مسکن مهر، احیای گفتمان امام و انقلاب، ایستادگی در برابر زورگویی‌های آمریکا، پافشاری روی اصول و مبانی انقلاب و امام، رساندن پیام انقلاب در محافل جهانی، دفاع از حقوق هسته‌ای ملت، عدم تمکین در برابر فشارها در مسئله هسته‌ای و ... داشته است.

امام جمعه ایلام در ادامه از خدمات مسئولان ارشد استان و پیمانکار ساخت مصلی تقدیر کرد و گفت: با تلاش این افراد در تکمیل مرحله نخست پروژه مصلی، نخستین نماز جمعه ماه مبارک رمضان سال جاری در مصلی شهر ایلام برپا شده است.
نظرات ارسال نظر
  • رحمان در تاریخ ۲۴ تير ۱۳۹۲

    عجب روزگاری است یک روزاز بدی دولت میگن روز بعد چنان وصفش میکنند که نگو.براستی چرا کسی از کوه دردهای بی کسی.بیکاری .خودکشی و.. نمیگوید

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -14روز