علی اکبر متین: مردم ایلام با همدلی توطئه‌های فتنه‌گران را خنثی کنند

علی اکبر متین نامزد نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مردم ایلام با همدلی و برقراری نظم توطئه‌های فتنه‌گران را خنثی کنند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در بخشی از این بیانیه آمده است: مردم  فهیم، شریف  و ولایتمدار شهرستان‌های ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی، خداوند سبحان را به پاس حضور مردم مؤمن، انقلابی، حماسه‌‌ساز و شگفتی آفرین دیار آلاله‌های خونین کفن، ایلام سرافراز، شاکر و سپاسگزارم که همگام با ملت بزرگ ایران اسلامی در دوازدهم اسفند، صحنه‌هایی به یادماندنی از حماسه، بصیرت و همبستگی را خلق کرده و جلوه‌های بی‌نظیری از اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عشق و وفاداری یک ملت به آرمان‌ها و ارزش‌های الهی را در مقابل دیدگان جهانیان ترسیم کرد.
این بیانیه اضافه می‌کند: مایه بسی فخر و مباهات است که مردم استان ایلام با درک کامل شرایط و مقتضیات زمانی و با قلبی مالامال از عشق به سرنوشت جامعه و کشور و با حضوری آگاهانه در دفاع از برنامه‌ها و اهداف نامزدهای انتخاباتی خویش، عشق و ارادت به توسعه و پیشرفت استان و شوق خدمت خالصانه به هم نوعان خود را با سرانگشتان تدبیر خویش بر آینه برگه‌های رأی نقش بستند.
این بیانیه ادامه می‌دهد: بدون شک انتخاب شما مردم شریف در این فراز مهم، رسالت سنگینی را بر دوش منادیان شرف و عزت استان، برادران احمد شوهانی و علی محمد احمدی گذاشته‌اید، امیدوارم درکسوت نمایندگی شما مردم شریف و فهیم بتوانند با استفاده از تجربیات ارزنده نخبگان و فرهیختگان جامعه و تشکیل تیم‌های کارشناسی در همه عرصه‌ها و شناخت ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان، با درنظر گرفتن اولویت‌ها و استفاده از نیروی انسانی توانمند بومی، در جهت تحقق خواسته‌های به حق شما مردم شریف و نجیب ایلام سرافراز با رعایت مصالح نظام اسلامی  گام بردارند.
این بیانیه خاطرنشان می‌کند: مردم عزیز و شریف استان ایلام، اگر چه در محضر شهدای عزیز با خدای خویش عهد بسته بودم، روایتگر صادق فریاد رسایتان و زبان گویای دردها و مشکلاتتان باشم و در جهت ارتقای شأن و منزلت ایلام و ایلامی بکوشم، اما با برداشته شدن بار سنگین این مسئولیت مهم از روی دوش اینجانب با رأی و نظر شورای محترم نگهبان، بار دیگر اعتقاد راسخ خویش را به اصل مترقی ولایت فقیه اعلام کرده و با تبعیت مجدد از رهنمودهای ارزنده امام راحل (ره) و فرامین والای مقام معظم رهبری و پاسداشت خون پاک و مطهر شهدا و جانفشانی‌های ایثارگران و جانبازان و آزادگان سرافراز و اعتراف به شایستگی‌های مردمان نستوه سرزمینم، ضمن تمکین به نظر شورای نگهبان، از محضر شریف شما مردم فهیم و آگاه می‌خواهم اینک با خلق حماسه‌ای بی‌نظیر در راستای برقراری نظم و آرامش در جامعه، شکوه و عظمت خویش را به نمایش گذاشته و این بار با فریاد رسای همبستگی، همدلی، وحدت، انسجام، نظم و امنیت، توطئه‌ها و فتنه‌گری‌های دشمنان و اربابان زر و زور و تزویر و مرکب نشینان تهمت و افترا را نقش برآب ساخته و امید آنان را به یأس و ناامیدی تبدیل کرده و با تبعیت کامل از قانون و همکاری با متولیان نظم و امنیت و پرهیز از هرگونه چالش‌های ناموجه، اعجاب همگان را برانگیزید.
این بیانیه یادآور می‌شود: در پایان از همه عزیزانی که در خلق این حماسه کم‌نظیر طی دو مرحله سهمی داشته‌اند، به ویژه نماینده ولی فقیه در استان ایلام،استاندار ایلام، فرمانداران و بخشداران، ائمه جمعه و جماعات، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی، اصحاب رسانه و مطبوعات و صدا و سیما، اعضای ستاد انتخابات، اعضای هیئت‌های اجرایی و  نظارت شورای نگهبان و بازرسی، هیئت‌های مذهبی، تمام ادارات و ارگان‌ها و نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و خاصه مردم لایق، شریف، آگاه و ولایتمدار حوزه انتخابیه شمال استان ایلام ، صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم.
نظرات ارسال نظر
 • اثنثندر تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۱

  تشکر ایلام امروز چرا باید 2سال ایلام یک نماینده کم داشته باشه خداییش ظلمه مردم نباید ساکت بشینند

  پاسخ به این نظر
 • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaدر تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۱

  گفتم غم تودارم ........گفتا غمت سرايد گفتم ماه من شو ..........گفتا اگر برايد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همين در وصف دكتر متين ميگم وبس خدانگهدارت...... ...احمدي شيروان چرداول

  پاسخ به این نظر
 • حقگودر تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۱

  خداییش حق نبودطرفداران ایشان به ناحق باآقای دکترروح الله همتی فوق تخصص قلب وخدمتگزاربه این مردم محروم حمله کرده وایشان رامصدوم نمایند .بی فرهنگی تاکی ؟

  پاسخ به این نظر
 • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaدر تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۱

  نوشته بالا حكايت بازي برد برد دارد ... نه برادرم رهبري فرمودند قانون ملاك قراربگيره ... تا دوباره فتنه تكرار نشه اين استان با هزاران انا انزالنا امنيتش برقرار شده همه وهمه تمكين به قانون اساسي ميكنيم ... وسلام خطابه دكتر متين از روي ترس نيست درايت وادب و ولايتمداريش ميباشد افرين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ به این نظر
 • امیردر تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

  والا ظلمه هم در حق دکتر متین و هم ما هایی که بهش رای دادیم...آخه دلیلش چیه...والا رای دادن دیگه معنا نداره...نباید این حرف زور رو نباید قبول کرد ولی من بی نظمی و هرج ومرج رو قبول ندارم راه حل قانونی.!!!!!!!!

  پاسخ به این نظر
 • ایلامدر تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

  کسی که نتواند از حق خودش ( البته جوری که خود ادعا میکند) دفاع کند چگونه ار حق مردم دفاع میکند؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ به این نظر
 • گمنامدر تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

  به نام خدا با سلام به خدمت همگان تابع بودن به قانون اساسي و ولايت فقيه در سايه خدا و قرآن كريم و اهل بيت(ع) شاخص است. نمايندگان محترم و مردم شريف ايلام اجركم عندالله

  پاسخ به این نظر
 • رحیمدر تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

  واقعابرای مردم ایلام حقانیت برادران همتی که واقعا ازنخبگان استان هستند ثابت شد اخه کجای دنیاباچماق به جان یک متخصص که روزی جان چندین بیمار قلبی دراین استان محروم نجات میده میفته البته خدایی نباید هم مدیریت استان دست چماق داران باشه درود برشورای نگهبان

  پاسخ به این نظر
 • dyakoدر تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

  برادر حقگو بر اساس اطلاعات ناقص قضاوت نکن (حق بگو)یا حق

  پاسخ به این نظر
 • taimorدر تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

  وازه ی بی فرهنگی غلطه ادمای با فرهنگ از این واژه استفاده نمیکنن. هر جور شده و از هر جا امکانش هست تعریف این واژه رو پیدا کن جوینده یابنده س

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

  آقای حقگو لابد پول دادن وپاپیچ درست کردن برای دیگران حق است در مورد حق واسمی که درست کردی زیاد نه یک دقیقه تفکر کن

  پاسخ به این نظر
 • يك ايلاميدر تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۱

  با شايعه سازي ، هواداران نماينده اي كه به حق با راي مردم ايلام به مجلس رفت را چماق دار نخوانيد. كساني را محكوم كنيد كه براي كسب مقام و ثروت همچون گذشته مي خواهند با .... وارد مجلس شوند و براي رسيدن به اين هدف از همه چيز خود ميگذرند .

  پاسخ به این نظر
 • ملکشاهی اصیلدر تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۱

  واقعا برای کسانی که مردم این دیار را بی فرهنگ میخوانند متاسفم اسم ما بد در رفته ولی ما ناراحت نمیشیم بگید هر چه دلتان میخواهد. این کسانی که شما بهشان میگید بی فرهنگ در زمان جنگ بدون داشتن یک سلاح جنگی و فقط با سلاح های شکاری خود این همه شهید دادند و ما افتخار میکنیم که زاده ی چنین سرزمینی هستیم 65 هزار رای مان را هم ندیدند اشکالی ندارد ما قبول میکنیم .. افتخار میکنم فرزند این سرزمینم زنده باد ملکشاهی

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 17سال و 18ماه و -15روز