انتخابات ایلام همچنان در هاله ای از ابهام

قریب 25 روز از برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی می گذرد ولی هنوز از ابطال یا تأیید صحت انتخابات در حوزه شمالی استان ایلام خبری نیست و نتیجه آن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
دیروز با پیام امید آفرین مقام عظمای ولایت ( حفظه الله ) و با حضور مسئولان ارشد کشوری و لشکری و منتخبان راه یافته به خانه ملت، مجلس نهم آغاز به کار نمود و نمایندگان منتخب مردم در دیگر حوزه های انتخابی کشور در صحن علنی مجلس، سوگند یاد کردند.
نکته حائز تأمل این بود که 2 نفر منتخب حوزه شمالی استان ایلام در این مراسم آغازین، رسماً حضور نداشتند و مردم استان همچنان منتظر اعلام نتیجه انتخابات از سوی شورای محترم نگهبان و وزارت کشور هستند. 
هر چند شایعات مختلفی مبنی بر ابطال انتخابات در بین مردم استان پیچیده شده و روز به روز بر شدت این شایعات افزوده می شود ولی هنوز هیچ منبع موثقی در خصوص نتیجه این انتخابات در حوزه شمالی ایلام اظهار نظر ننموده و شاید به جرأت می توان گفت که سایت شورای نگهبان و وزارت کشور در این روزها از سوی مردم ایلام لحظه به لحظه مورد بازدید قرار می گیرد. 
مردم ایلام انتظار دارند که شورای نگهبان و مسئولان ذیربط با تدبیر، درایت و با تأسی از فرموده گهر بار امام راحل (ره ) که فرموده اند « شورای نگهبان بدون ملاحظه هیچ کس، فقط و فقط خدا را در نظر بگیرد » بتواند از آراء و حق و حقوق شرعی و قانونیشان دفاع نمایند و به این انتظارات پایان دهند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 15ماه و -15روز