۷۱.۷ درصد مردم ایلام در دور دوم انتخابات مجلس شرکت کردند

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: 71.7 درصد مردم این استان در دو حوزه شمال و جنوب در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی شركت كردند.
به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از ایلام، حجت الاسلام صحبت الله رحمانی امروز در نشست شورای اداری این استان اظهار داشت: میزان مشاركت مردم در حوزه شمالی شامل شهرستان های ایلام، مهران، ایوان، ملكشاهی و شیروان چرداول 69.6 درصد و حوزه جنوبی شامل شهرستان های دهلران، آبدانان و دره شهر 73.8 درصد است که در مجموع 71.7 درصد مردم این استان در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی شركت كرده اند.
 
وی ادامه داد: در انتخابات های گذشته میزان مشاركت مردم در دور دوم نسبت به دور اول بین 30 تا 40 درصد كاهش می یافت؛ اما خوشبختانه در این دور كمتر از 14 درصد كاهش میزان مشاركت داشتیم.
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: خوشبختانه كار عظیم انتخابات با به كارگیری 20 هزار نفر عوامل اجرایی در این استان و با وجود زمینه هایی، بدون كمترین حاشیه و در كمال امنیت برگزار شد.
 
رحمانی افزود: یكی از سالم ترین انتخابات ها با افتخار و اقتدار برگزار و الگویی از امانتداری به مردم نشان داده شد.
 
وی تاكيد كرد: مجریان و دست اندركاران در عمل ثابت كردند كه میزان رای ملت است و هیچ گرایش و جانبداری له یا علیه كسی از سوی مجریان برای هیچ‌كدام از نامزدها انجام نشد.
 
لازم به ذکر است، مردم استان ایلام در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی سه نمانده راهی بهارستان كردند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز