آغاز طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در آبدانان

فرمانده انتظامی شهرستان آبدان گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیزدر این شهرستان آغاز شده که منجر به دستگیری بیش از 4 نفر و کشف و ضبط قرصهای روانگردان و موادمخدر شده است.
سرهنگ مهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با بهره‌گیری ازاخبار و گزارشات واصله مبنی بر فروش و توزیع قرصهای روانگردان و مواد مخدر در سطح این شهرستان و آثار ویرانگر ناشی از مصرف سوء مصرف مواد در بین جوانان، با هماهنگی و اخذ دستورات قضایی لازم از دادستان اقدام به شناسایی و دستگیری عده‌ای از آنها کرد.
وی با اشاره به هدف ازاجرای این طرح افزود: پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف شناسایی عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان اجرا شده که طی اجرای آن بیش از 4 نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر قرصهای روانگردان دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی آبدانان خاطر نشان کرد: از متهمان دستگیر شده تعدادی قرص روانگردان به ارزش تقریبی یک میلیون و 845 هراز ریال و بیش از 50 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف وضبط شده است.
مهری در پایان با استمرار اجرای این طرح در سطح شهرستان از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت باندهای خرید و فروش مواد مخدر موضوع را به پلیس گزارش دهند تا از فعالیت خانمانسوز آنها جلوگیری شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 17ماه و 11روز