جانشین فرمانده انتظامی ایلام: نوجوان ایلامی قربانی طمع آدم‌ربا شد

جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: نوجوان ایلامی قربانی طمع آدم‌ربا شد.
 
خلیل واعظی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در پی اطلاع پلیس مبنی بر آدم‌ربایی در شهر ایلام طی روزهای گذشته اقدامات فنی این دستگاه انتظامی آغاز شد.
وی ادامه داد: این موضوع کمتر از 16 ساعت با دستگیری آدم ربا خاتمه یافت و با تشکیل پرونده فرد آدم‌ربا تحویل مقام قضایی استان ایلام شد.
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: متهم پس از 4 روز مقاومت در نهایت لب به اعتراف گشود و پرده از نیت شوم خود برداشت.
واعظی تصریح کرد: متهم از بستگان خانواده مقتول بوده که با مراجعه به درب مدرسه و با اغفال این پسربچه وی را با خودروی عبوری از استان ایلام خارج می‌کند.
جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: مجرم در مسیر اسلام آباد این پسر بچه را به قتل رسانده و پس از نیم ساعت با ارسال پیامک به والدین مقتول قصد اخاذی از آنان داشته است.
وی ادامه داد: جسد این پسربچه روز گذشته تحویل خانواده‌اش شده است.
نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۲۸ فروردين ۱۳۹۱

  با تشكر از كليه زحمت كشان ، از كليه مسئولين ارشد استان عاجزانه تقاضامنديم براي تسلي خاطر بازماندگا ن و امنيت اين استان در اسرع وقت شديد ترين مجازات براي عاملان اين جنايت بزرگ بشري در نظر گرفته شود انشاء اله

  پاسخ به این نظر
 • سيمادر تاریخ ۲۸ فروردين ۱۳۹۱

  والا به خدا نبايد قاتل رو يه روزم زنده گذاشت اين ديگه اوج جنايته

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۸ فروردين ۱۳۹۱

  آقای فرمانه بفرمئید بعدازچندروز.نه کمتراز 16ساعت حساب کن

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۳۰ فروردين ۱۳۹۱

  با سلام خدمت مسعولان محترم استان . ایاشما خدتون میفهمید داغ فرزند یعنی چه ؟ یعنی شما اینقدر ضعیف هستید که بعد از 4 روز اطلاع پیدا کنید که طرف قاتله بعد از 7 روز باید جسد رو پیدا کنید واقعا خیلی نسبت به مو ضوع بیخیال بودید .اگه بچه خودتونرو بدزدن اینجوری پیداش میکنید . حالا که پداش نکردین زود تر قاتلشو اعدام کنید تا خانواده و جامعه از این فشار بی امنیتی راحت بشن .

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -9روز