اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها در ایلام برگزار می شود

 مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها همزمان با روز خبرنگار در این استان خبر داد.
    1391/05/16 - 10:55

'علی گهرسودی' روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با بیان اینكه 494اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، تاكید كرد: فردا سه شنبه با قرائت بیانیه هیات داوران، برگزیدگان جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان در زمینه های مصاحبه، گزارش، مقاله، یادداشت و سرمقاله، طنز، تیتر، خبر و عكس بخش‌های خبرگزاری ها، مطبوعات سراسری، نشریات محلی و شهرستان ها معرفی می شوند.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به تلاش های صادقانه اهالی خبر و اطلاع رسانی استان اعلام كرد و ادامه داد: آثار رسیده توسط سه متخصص روزنامه نگاری بومی و غیربومی ارزیابی شده و رعایت اصول تخصصی فن روزنامه نگاری در تولید و تنظیم آثار خبری رسیده از معیارهای اصلی ارزیابی آثار بوده است.

گهرسودی تجلیل از برگزیدگان راعمده ترین بخش این جشنواره اعلام كرد و گفت: قرائت بیانیه هیات داوران، سخنرانی، پخش نماهنگ ، شعرخوانی و معرفی برگزیدگان مسابقه پیامكی از دیگر برنامه های جشنواره است.

جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان ایلام ویژه روز خبرنگار با همكاری اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات این استان 17 مرداد ماه سال جاری ساعت 18 در مجتمع فرهنگی هنری شهر ایلام برگزار می شود.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 2روز