ایجاد فراکسیون مقابله با ریزگردها در مجلس پیگیری می‌شود

 نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد فراکسیون مقابله با ریزگردها در مجلس پیگیری می‌شود.
 
احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: بارش گرد و غبار طی سال‌های گذشته مشکلات فراوانی را برای مردم استان ایلام و دیگر مناطق غربی کشور به وجود آورده است.
وی ادامه داد: بر این اساس رفع این معضل به عنوان یکی از مطالبات به حق مردم استان ایلام از سوی نمایندگان پیگیری شده و در این راستا تلاش می‌شود.
این نماینده مجلس اضافه کرد: طی روزهای گذشته بیانیه‌ای در این خصوص به امضای 200 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که مناطق و حوزه‌های انتخابیه آنان درگیر با این پدیده بوده رسیده است.
شوهانی تصریح کرد: قرار است این موضوع به طور جدی از سوی نمایندگان استان‌های درگیر با این پدیده به ویژه استان ایلام پیگیری شود.
نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: رفع این مشکل از طریق مقامات و از راه‌های بین‌المللی از دغدغه‌های نمایندگان مجلس از جمله نماینده مردم ایلام است.
وی متذکر شد: تشکیل فراکسیونی در خصوص مقابله با بارش ریزگرد‌ها از سوی نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.
این نماینده مجلس در پایان اذعان داشت: خوشبختانه دیگر نمایندگان استان‌های غیر درگیر با این پدیده نیز با نمایندگان استان‌های درگیر همکاری لازم را دارند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -10روز