اعلایی: ایلام با مردمان مهربان و قدرشناس؛ از این پس بخش مهمی از زندگی من شد

ˈمجتبی اعلاییˈ ظهر سه شنبه در حاشیه آیین معرفی استاندار جدید ایلام در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: اگرچه پست را تحویل دادم اما ایلام را تحویل نداده ام و وجودم متعلق به ایلام و مردمانش است.
وی بیان کرد: ایلام بخشی از زندگی من شد؛ پست را ترک می کنم اما نه ایلام را، زیرا پیوندها و ریشه های زیادی وجود دارد که ارتباط من را با ایلام و ایلامیان حفظ می کند.
استاندار پیشین ایلام ادامه داد: درهای خدمت به روی مردم خوب استان همچنان باز است و من با افتخار در هر کجا که باشم خودم را متعلق به این مردم نجیب می دانم.
اعلایی افزود: تمام تلاش من در این مدت نزدیک به سه سال در استانداری ایلام، این بود که از همه ظرفیت ها و استعدادهای استان استفاده کنم و در این راه با انرژی، علاقه مندی و احساس تکلیف شرعی و ملی در کنار مردم ایلام برای توسعه و رفع مشکلات استان حرکت کردم.
وی اظهار کرد: در این مدت هیچ گاه سعی نکردم علایق و دیدگاه های شخصی خود را اعمال کنم و از نظر زمانی هم برای خدمت به مردم استان کم نگذاشتم و تلاش کردم بدنه کارشناسی و نیروهای دلسوز و کارآمد بومی را برای توسعه استان بکار گیرم.
استاندار پیشین ایلام گفت: همواره در هر کجا که باشم دلم با ایلام و ایلامی است و خدمت به مردم این استان را سرمایه ای ابدی می دانم و اگرچه ایلام را ترک می کنم اما قلبم به یاد مردمان این دیار می تپد.
به گزارش ایرنا، ˈمجتبی اعلاییˈ نزدیک به 30 ماه عهده دار سمت استاندار ایلام بود.
وی در این مدت خدمات زیاد و ماندگاری برای توسعه استان انجام داد و در کنار اجرای صدها طرح و پروژه عمرانی و توسعه ای شبانه روز در خدمت مردم این منطقه بود.
اعلایی نخستین استاندار غیربومی بود که به توان و استعداد بالای جوانان تحصیل کرده و دانش آموخته ایلامی اعتماد کرد و هر چهار معاون خود را از میان نیروهای بومی برگزید.
به اعتقاد بسیاری از مدیران و کارشناسان استان، اعلایی در کنار ویژگی های برجسته اداری و اجرایی شخصیتی اخلاق گرا بود که در دوران مدیریت وی بر استانداری ایلام نمونه ای از مدیریت اسلامی رواج یافت.
وی ظهر امروز سه شنبه با معرفی استاندار جدید ایلام توسط وزیر کشور سمت استانداری را تحویل دکتر ˈمحمود عباس زاده مشکینیˈ داد و به عنوان معاون پژوهشی، فرهنگی و ارتباطات سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور راهی تهران شد.
نظرات ارسال نظر
  • نادری در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۱

    خدمات ارزنده اعلایی در یادها ماندگار خواهد بود

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 19ماه و 10روز