ساعات کار ادارات ایلام به روال گذشته بازگشت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ایلام گفت: ساعات کار ادارات ایلام به روال گذشته بازگشت.
 
موسی کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: ساعت‌های کار دستگاه‌های اداری استان ایلام طی سه ماه گذشته از ساعت  6.30 صبح تا 14.30 پس از ظهر تعیین شده بود.
وی ادامه داد: افزون بر این با عنایت به افزایش ساعات کاری ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته نیز روزهای پنجشنبه تعطیل اعلام شده بود. 
این مسئول اضافه کرد: اما اکنون فعالیت ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی ایلام با اتمام فصل تابستان از نخستین روز مهرماه امسال از ساعت 7.30 صبح آغاز خواهد شد و در ساعت 14.30 بعد از ظهر پایان می‌‌یابد.
کریمی تصریح کرد: همچنین تعطیلی روزهای پنجشنبه هر هفته نیز لغو و در واقع از این پس و در نیمه دوم سال پنجشنبه‌ها مانند روال ماه‌های قبل تعطیل نیست.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار ایلام گفت: تمام دستگاه‌های دولتی و اداری استان ملزم به اجرا این بخشنامه شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، تغییر ساعت کار دستگاه‌های اداری و دولتی استان در فصل تابستان به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی انجام شده بود.
نظرات ارسال نظر
 • رهگذردر تاریخ ۲۸ شهريور ۱۳۹۱

  حالا باید بیان و میزان صرفه جویی احتمالی حاصل شده را محاسبه و اعلام کنند.

  پاسخ به این نظر
 • جدر تاریخ ۲۹ شهريور ۱۳۹۱

  به نظر می رسد تغییر ساعات وتعطیلی پنجشنبه ها برای 3 ماه اول سال مناسبتر باشد( جهت استفاده از طبیعت وهمچنین بلندی روزها وجلوگیری از هزینه اضافی در تامین روشنایی اول ساعات کار اداری و... )

  پاسخ به این نظر
 • ستارهدر تاریخ ۲۹ شهريور ۱۳۹۱

  سلام کل این تعطیلی ها و کم کردن و اضافه کدن ها هیچ سودی به حال بانکی ها یبیچاره نداره چه گرد و خاک باشه چه همه جا تعطیل باشه چه ساعت ها رو کم کرده باشن چه اضافه اای ما که ساعت 6 و نیم صبح باید بیدار شه و 7 صبح باید سرکار باشه از اون ورم مردم با فرهنگ ما به اینا امون نمیدن و واقعا حالشونو میگیرن و تا ساعت 3 سرکار هستن اگه اشتباه کنن و سرکار یه لیوان چایی بخورن از سوی مشتری توبیخ میشن و هیچ کسی هم نمیتونه چیزی بگه چون همیشه حق با مشتریه !!! نصف بیشتر کارمندای بانک آرزو میکنن بازنشسته شن!

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۱

  آقای کریمی عزیز سلام راستی گاز جزء انرژی ها نیست ؟

  پاسخ به این نظر
 • lمهدویدر تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۱

  آقای کریمی کارکنان استان ایلام چقدر بدبخت و بیچاره اند نمی داند قسم حضرت عباس را قبول کنند یا دم خروس را چون در هفته گذشته و در جلسه شورای اداری استان که اتفاقا" صحبت های جناب آقای استاندار هم از شبکه سیمای ایلام پخش شد اعلام داشتند که در خصوص تعطیلی نیم سال دوم جاری ودر خصوص تعطیلی روزهای پنچشنبه با توجه اعلام وزارت نیرو جلسه برگزار و مصوب شد همانند نیمه سال اول روزهای پنچشنبه هر هفته تعطیل باشد و درست یک هفته بعد آقای کریمی که انگار در خواب تابستانی بوده بیدار شده و می گه کی گفته پنچشنبه ها تعطیل است هر گفته بیخود کرده . این یعنی هماهنگی مجموعه استانداری ایلام آقای اعلایی استاندار محترم جای بسی تاسف دارد که شما با معاونین و زیر مجموعه تان چقدر هماهنگ هستید. تازه این تعطیلی پنچشنبه ها فقط مربوط به ادارات شهرستانهای دهلران ومهران می باشد والا غیر که متاسفانه کل استان از او بهره مند هستند .ایا این ظلم مضاعف به کارکنان زحمت کش مناطق محروم و گرمسیری و شهرستانها ی دهلران ومهران نیست. آقای استاندار این را بدان که خدایی مهربان و با عدالت نظاره گر امور است

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 14روز