با حضور معاون اول رییس جمهور؛ تشکیل جلسه بررسی مشکلات شرکت پتروشیمی ایلام

محمدرضا رحیمی در جریان سفر به استان ایلام در جلسه بررسی مشکلات شرکت پتروشیمی ایلام خواستار راه اندازی کامل واحدهای مختلف فاز نخست این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن شد.
 
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، محمدرضا رحیمی عصر امروز (سه شنبه) در جریان سفر به استان ایلام در جلسه بررسی مشکلات شرکت پتروشیمی ایلام خواستار راه اندازی کامل واحدهای مختلف فاز نخست این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن شد.
در این جلسه رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام مشکلات و موانع خود را در قالب گزارشی مطرح کردند و راههای تأمین اعتبار برای راه اندازی واحدهای مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این نشست همچنین مقرر شد واحد تولید پلی اتیلن سنگین و خط لوله اتیلن تا 22 بهمن ماه سال جاری و واحدهای شیرین سازی و الفین نیز طی برنامه زمان بندی شده و در اسرع وقت راه اندازی شوند.
گفتنی است معاون اول رئیس جمهور پیش از این جلسه، از بخش های مختلف شرکت پتروشیمی ایلام بازدید کرد و با توضیحات وزیر نفت و دیگر مسئولین امر در جریان فعالیتها ، ظرفیت و توان تولیدی این شرکت قرار گرفت.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 20ماه و -13روز