یک‌شنبه 31 شهریور 1398

استقبال بی‌نظیر گردشگران نوروزی از شهرستان تاریخی دره‌شهر

فرماندار دره‌شهر از استقبال بی‌نظیر مسافران و گردشگران نوروزی از این شهرستان تاریخی خبر داد.

خیرالله گراوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: از روزهای گذشته و با شروع سال نو بسیاری از هموطنانمان شهرستان دره‌شهر را به عنوان شهرستان مورد نظر سفر خود در ایام نوروز انتخاب کرده‌اند.

فرماندار دره‌شهر گفت: با توجه به برآوردهای اولیه 30 درصد از میهمانان نوروزی متعلق به استان‌های همجوار و اقصی نقاط کشور و 70 درصد هم متعلق به هم‌استانی‌ها بوده‌اند.

وی ادامه داد: از هفته‌های پیش تمهیدات لازم برای پذیرایی و اسکان گردشگران نوروزی در این شهرستان فراهم و تدابیر لازم برای استقبال آنها اندیشیده شده است.

این مسئول تصریح کرد: شهرستان دره‌شهر یکی از مناطق مهم و مورد عنایت ویژه مردم از حیث گردشگری بوده و در ایام مختلف سال به ویژه ایام نوروز مورد بازدید گردشگران قرار می‌گیرد.

گراوند تصریح کرد: این شهرستان دارای طبیعتی بکر و آثار تاریخی متعددی است که طبیعت‌گردان و گردشگران نوروزی را از اقصی‌نقاط کشور به سوی خود جذب می‌کند.

فرماندار دره‌شهر گفت: در حال حاضر امکانات درمانی و رفاهی برای گردشگران در نظر گرفته شده است و مسئولان این شهرستان به صورت شبانه‌روز از مناطق تفریحی و محل استقرار میهمانان بازدید به عمل آورده و در صورت نیاز به رفع مشکلات موجود می‌پردازند.

نظرات ارسال نظر