سه‌شنبه 12 فروردین 1399

اصلاح طلبان تنها از یک نامزد در استان ایلام حمایت می کنند

جواد شرف خانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مجموعه اصلاح طلبان استان متشکل از دبیران احزاب و تشکل های سیاسی و ستاد انتخاباتی دکتر روحانی و نیز شخصیت های ذی نفوذ اصلاح طلب در استان بر روی حمایت از جلال میرزایی به اجماع رسیدند.
وی یادآور شد: با رد صلاحیت کاندیداهای اختصاصی که بیشتر آنها دارای سابقه فعالیت حزبی و تشکیلاتی در قالب احزاب اصلاح طلب بوده اند، برای سه کرسی نمایندگی استان در حوزه های شمالی و جنوبی تنها جلال میزرایی مورد تایید و حمایت این مجموعه قرار گرفته است.
عضو شورای سیاستگزاری انتخابات اصلاح طلبان استان ایلام با تاکید بر این نکته که هیچ گزینه دیگری مورد حمایت مجموعه اصلاح طلبان استان نیست، افزود: در صورتی که این مجموعه بر روی حمایت از فرد یا افراد دیگری به اجماع برسند این اسامی از طریق رسانه های خبری مورد اعتماد و رسمی اعلام می شود.
شرف خانی با دعوت عموم مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات هفتم اسفندماه، ابراز امیدواری کرد: با حضور همه جانبه مردم در انتخابات پیش رو همه ما شاهد مجلسی منطقی، معتدل و در شان نظام جمهوری اسلامی باشیم.
پیش از این شایعاتی به گوش می رسید مبنی بر اینکه برخی از کاندیدها و هواداران آنها در محافل مختلف از حمایت احزاب و مجموعه اصلاح طلبان استان از این افراد خبر داده بود که اعلام رسمی نامزد مورد حمایت اصلاح طلبان، بر این شایعات و گمانه زنی ها پایان داد.
هفتم اسفندماه سال جاری همزمان با سراسر کشور دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود.

 

نظرات ارسال نظر