یک‌شنبه 17 فروردین 1399

ایلام، آماده استقبال از مهمانان نوروزی

مدیر کل راه و شهرسازی استان، رییس فرودگاه ایلام ،فرمانده پلیس راه ایلام و مدیرکل پایانه‌های استان از تمهیدات اندیشیده شده برای استقبال از مسافران نوروزی گفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام «عبداله بهادری»، مدیرکل راه و شهرسازی ایلام در جلسه كميته خدمات و حمل‌ونقل ايمني سفرهاي نوروزي با اشاره به شرح وظايف كميته‌هاي اجرايي ستاد سفرهاي نوروزي، وظيفه كميته خدمات و حمل‌ونقل را بسيار با اهميت توصيف و اظهار کرد: اين جلسه با دو هدف تشكيل كميته خدمات و حمل‌ونقل پيرو جلسه ستاد استقبال از سفرهاي نوروزي در استان و تعامل و همكاري اداره كل راه‌وشهرسازي با پليس راه استان در جهت ايمني بيشتر راه‌هاي ارتباطي و ايجاد آرامش و رفاه براي مسافرانی كه به استان ايلام سفر مي‌كنند تشکیل شده است.

بهادري به اقدامات در نظر گرفته شده‌ی راه‌وشهرسازي استان در اين خصوص اشاره و عنوان کرد: خط كشي جاده‌هاي استان با اولويت راه‌هاي شرياني آغاز خواهد شد و لكه‌گيري جاده‌ها و شانه‌زني آنها در حال انجام است و در روزهاي آينده تمامي تابلوهاي و علائم راهنمايي و رانندگي سطح استان شست وشو و ترميم خواهند شد.

وی با بیان اینکه روشنايي تونل‌ها بررسي شده و تعميرات لازم گارد ريل‌ها صورت خواهد گرفت، به 34 اكيپ ثابت و سيار راهداري با 295 پرسنل و 178 دستگاه ماشين آلات سبک و سنگين اين اداره كل برای خدمات‌رسانی در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: تمامي همكاران راه‌وشهرسازي تلاش خواهند كرد رفاه و ايمني مسافران را تا حد امكان فراهم کنند.

سرهنگ «نوراله خادم»، فرمانده پليس راه استان نيز در اين جلسه گفت: در روزهاي آينده پليس راه صالح‌آباد – مهران با همكاري راه‌وشهرسازي و حمل و نقل و پايانه‌هاي استان افتتاح خواه شد و پليس راه مسير ايلام به دره‌شهر در منطقه «ميشخاص» ساماندهي شده و با همكاري پليس راه مركز اكيپ‌هاي بيشتري نسبت به سال‌هاي قبل در جاده‌هاي استان مستقر خواهيم كرد.

«مهرداد جهانی» مدير كل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان نيز از استقرار كشيک شبانه‌روزي جهت نظارت بر پايانه‌هاي استان و مراكز خدماتي –رفاهي خبر داد و افزود: با همكاري سازمان تعزيرات حكومتي اجازه نخواهيم داد حقي از مسافرين ضايع شود.

«مجتبی بیاتی» مدير كل فرودگاه شهداي ايلام نيز در اين جلسه اظهار کرد: پروازهاي اين فرودگاه به 46 پرواز در هفته (23 رفت و 23 برگشت) افزایش یافته است.

نظرات ارسال نظر