پنج‌شنبه 14 فروردین 1399

پاسخ معاون برنامه ریزی استانداری ایلام به نطق یک نماینده در صحن علنی مجلس قرائت شد

 ˈجواد جهانگیرزادهˈ عضو هیات رییسه بخشی از پاسخ ˈحشمت الله عسگریˈ معاون برنامه ریزی استانداری ایلام به نطق ˈاحمد شوهانیˈ نماینده این استان را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نماینده مردم ایلام در مجلس 14 مردادماه 91 در نطق میان دستور خود مدعی شده بود که عسگری معاون استانداری 10 میلیون تومان حقوق و پاداش دریافت کرده است که عسگری در 21 مردادماه در نامه ای به این ادعا پاسخ داد و آن را در اختیار رسانه ها قرار داد، در جلسه علنی امروز مجلس نیز بخشی از این نامه با گذشت چند ماه قرائت شد.
در جوابیه استاندار ایلام که براساس مصوبه هیات رییسه مجلس و در راستای ماده 78 آیین نامه داخلی تنظیم شده، آمده است: اینجانب حشمت الله عسگری معاون برنامه ریزی استانداری ایلام، عضو هیات علمی دانشگاه ایلام و مامور خدمت در استانداری برابر قانون مدیریت خدمات کشوری فقط حق مزایایی غیرمستمر شامل اضافه کار و ماموریت از استانداری را دریافت می کنم لذا دریافت حقوق 10 میلیون تومانی توسط بنده کذب است. 
در ادامه این جوابیه تصریح شده است: با عنایت بر منویات رهبر معظم انقلاب دست در دست هم برای رفع مسایل و مشکلات استان پرافتخارمان و تعامل برای برداشتن گام های توسعه تلاش خواهیم کرد. 
نظرات ارسال نظر
  • مهران مدرسیدر تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۱

    چه مردمی پیدامیشن ندیده تهمت میزنند

    پاسخ به این نظر